Informácie o ubytovaní

Všetky potrebné informácie o ubytovaní na Chalupe Danka

Chalupa Danka​

je situovaná v tichej záhrade na konci dlhšieho dvora, do ktorého sa vchádza priamo z historického námestia v centre obce Štítnik. Nájdete tu ideálne spojenie dvoch skoro nezlučiteľných predností – pobytu na tichom mieste a súčasne pobytu priamo v centre mestečka, kde je všetko po ruke! Odpadá vám aj predlhé a často komplikované hľadanie objektu na vám neznámom mieste, veď stačí prísť na námestie. Nájdete tu 2 samostatné útulné apartmány na poschodí s vlastnými vybavenými kuchynskými kútmi a sociálnymi zariadeniami a letný apartmán na prízemí.

Budete tu mať k dispozícii pekný a tichý záhradný kút s celodenným slnkom a súčasne príjemným chladivým tieňom pod korunou veľkého košatého orecha. Budete mať k dispozícii záhradný servis – vonkajšie kryté posedenie s krbom a záhradné ohnisko s grilom. Samozrejme vrátane pomôcok na grilovanie a kotlíku na guláš. Aby sa aj deti cítili ako na dovolenke, majú na pokosenom trávniku pripravený basketbalový kôš, k dispozícii basketbalovú a volejbalovú loptu, bedminton, ba aj pieskovisko s hračkami do piesku. Aby im už nič nechýbalo, čakajú ich aj spoločenské hry, karty, farbičky a farebné kriedy… Necháte ich hrať sa a pod drevenou pergolou s popínavými rastlinami a môžete si s úľavou preložiť nohy a v prútenom hojdacom kresle sa nerušene začítať do svojej obľúbenej knižky. Alebo driemajúc, iba tak, oddychovať … Pre aktívnych sa tu zase núkajú nespočetné možnosti na rôzne záujmové aktivity či pracovné výjazdy. Priamo od chalupy vedú do okolia značkované cyklotrasy a turistické chodníky.

Celková kapacita: 11-14 lôžok

Apartmán č. 1 1 izba 5 lôžok
Apartmán č.2 ( 2 izby) 1. izba 4 lôžka
2. izba 2 lôžka
Letný apartmán  (2 izby + kuchyňa) 2 izby , každá s 3 lôžkami

VYBAVENIE APARTMÁNOV

Parkovanie

Miesto na 2-3 autá priamo vnútri objektu, vo veľkom uzavretom dvore.

Dostupnosť základných služieb a objektov

Všetky dôležité objekty sa nachádzajú na námestí, teda bezprostredne blízko pri chalupe DANKA : Potraviny (30m), lekáreň a zdravotné stredisko (100m), možnosť stravovania u (100m), autobus (100m).

Ceny

Apartmány na poschodí 15 €  osoba/noc dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko 0€
Letný apartmán na prízemí 14 € osoba/noc dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko 0€
Silvestrovský pobyt 500 € objekt/3 noci Pobyt so psíkom 4€/pes/noc
Silvestrovský pobyt 400 € objekt/2 noci
Prenájom celého objektu 180 € objekt/noc

Služby

Požičiavanie horských bicyklov 3€ bicykel na deň
Stravovanie Možné v neďalekom hostinci  alebo pizzérii, individuálna príprava stravy v plne vybavených kuchynkách
Cvičenie SM systém Na objednávku vopred
Lyžiarsky výcvik Na objednávku vopred

Naplánujte si pobyt v krásnom prostredí regiónu gemera

Môžeme vám pomôcť prispôsobiť váš pobyt a skúsenosti v rámci vášho  rozpočtu.

REZERVUJTE UŽ TERAZ