Vyberte si apartmán ktorý Vám vyhovuje najviac

Ak hľadáte príjemný pobyt ďaleko od domova, stačí prísť sem. Môžete dostať oboje, neuveriteľný a relaxačný zážitok, ako keď ste na dovolenke.Pozrite sa bližšie na izby, ktoré ponúkame a vyberte si tú vhodnú pre vás.

Príďte a zostaňte u nás

Vyberte si ktorýkoľvek z našich apartmánov a zažite príjemnú atmosféru pre pohodlný pobyt.​

Apartmán 1

Apartmán 1

Kuchynský kútik s riadmi, sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, elektrická dvojplatnička, varná kanvica, televízor, rádio, krbové kachle, chladnička.

Apartmán 2

Apartmán 2

Kuchynský kútik s riadmi, sociálne zariadenie s vaňou, elektrický šporák s rúrou, varná kanvica, televízor, rádio, krbové kachle, chladnička. Na chodbe pred apartmánmi je panel s množstvom užitočných turistických informácií o celom regióne.

Letný apartmán

Letný apartmán

Kuchynský kútik s riadmi pre 12 osôb, sociálne zariadenie so sprchou, plynový sporák s rúrou, mikrovlná rúra, mixér, hriankovač, rýchlovarná kanvica, pomôcky na grilovanie, chladnička. V apartmáne 2 izby každá s 3 lôžkami,

Záhrada

Chalupa, dvor, záhrada

Pieskovisko pre deti, gril, kotlík na guláš, pomôcky na grilovanie, lopta, petang, basketbalový kôš, bedmintonové rakety, 3 samostatné záhradné sedenia, lehátka na opaľovanie, Retro múzeum v pivnici.

Naplánujte si pobyt v krásnom prostredí regiónu Gemera

Môžeme vám pomôcť prispôsobiť váš pobyt a skúsenosti v rámci vášho rozpočtu.

Rezervujte už teraz